Po długiej przerwie Mamy Szczenięta !!!


Bob Barker powiedział: „Ktoś, kto nigdy nie miał psa, przeoczył cudowaną część życia”. 

Szukam dla moich szczeniąt cudownych, odpowiedzialnych domów, które gotowe są na wspólne życie z psim przyjacielem i na to wszystko co taka relacja wnosi do ludzkiego życia .

To ostatni miot Chiluni. Chila jest matką mojej Hecy i córką przekochanej Tuleczki (Dream Max Think Twice).

Badania matki szczeniąt: ​GR_PRA 1 & 2 czysta, HD- A, ED 0/0, oczy czyste 2018 & 2020

Ojcem szczeniąt jest pies mieszkający w Polsce, import Hiszpania Ch. Solomon Kane de Lar de Casanova. Badania ojca szczeniąt: HD-A, ED 0/0, OCD czysty, GR_PRA1 & 2 czysty, ICT- czysty, Serce czyste, oczy czyste.

Jako hodowca wierzę, że moja rola nie kończy się w momencie wyjścia szczenięcia z hodowli stąd szukam rodzin, które gotowe są na współpracę przez całe życie psiego towarzysza. Jestem po to, aby zaopiekować się Wami na każdym etapie życia psa z mojej hodowli. Szukam osób, które są otwarte na bycie częścią naszej psiej rodziny .

Nie jesteśmy fabryką. Szczenięta mamy niezwykle rzadko. Bardzo przemyślane. Wyczekane i zadbane w każdym milimetrze swojego jestestwa. Zaproszenie szczeniaka do życia, to istny armagedon, ale dobrze wykonana praca z psem procentuje najpiękniejsza relacją wzajemnej miłości i lojalności jaką można sobie wyobrazić. Psy otwierają ludzkie serca.

Małe skarby, które teraz są słodkie ale będzie moment kiedy będą ciągnąć za nogawki, podgryzać ręce, kable, meble, szczekać, biegać, sikać gdzie popadnie i co tylko można jeszcze sobie wyobrazić. Ich dwunożnym ludziom zapewne włosy będą z tego powodu stawać dęba. Trzeba mieć to na względzie, że każde życie składa się z etapów. To psie także. Po tym szalonym nadchodzą inne, spokojniejsze etapy. Pełne akceptacji (psy akceptują nas takimi jak jesteśmy), wzajemnej tolerancji, zrozumienia, szczęścia, aktywnosci.

Moje psy i moje szczenięta są dla mnie ogromną wartością, stąd też proces wyboru nowego domu odbywa się skrupulatnie i z dużą starannością. Osoby zainteresowane szczenięciem z mojej hodowli niech mają świadomość, że spotkanie osobiste jest absolutnym kryterium.

„Psy dały nam absolutne wszystko. Jesteśmy centrum ich wszechświata. To bez wątpienia najlepsza oferta jaką kiedykolwiek miał człowiek” R.A. Caras

Szalone i pełne emocji narodziny szczeniąt po Chili (Ch. Catequill Pininfarina) wydarzyły się w piątek 29 grudnia 2023 roku. Chila urodziła 1 dziewczynkę i 3 chłopców. Poszukuję domu dla chłopca z tego miotu.

Rodowód miotu w bazie k9 

Osoby zainteresowane szczeniakiem zapraszam do kontaktu TYLKO TELEFONICZNEGO.

Szczęście obrodziło nam tym razem chłopakami, lista oczekujących była jednak głównie skupiona na dziewczynkach. Przykro nam, że osoby które czekały na dziewczynki zostały odprawione z przysłowiowym kwitkiem ale niestety tak to bywa. Dlatego zawsze polecam czekać po prostu na szczenię, wtedy jest naprawdę szansa, że ono będzie dla danej rodziny.
Tym bardziej, że goldeny to taka rasa, gdzie różnica temperamentu między suką, a psem w zasadzie nie istnieje. Mitami są sformułowania, że suka nie ucieka, że pies się nie przytula itd. Mity będę obalać. Jak znajdę chwikę czasu.

Według mnie temperament najbardziej zależy i to naprawdę widać…. od rodziców, nie zaś od płci. Płeć nie ma tu znaczenia.

W każdym razie, w związku z rozkładem 1 dziewczynka i 3 chłopców, poszukuję rodziny która zechce dać najlepszy dom na świecie dla jasnego samczyka. W przypadku Chili gwarancja chłopaka przytulaska murowana. Chila jest dziewczynką, która nie uznaje ludzkiej przestrzeni osobistej. Byle siedzieć na człowieku. Kradnie serca, a kto u nas w odwiedzinach był to wie, że najchętniej chcieliście wyjść od nas z Chilunią! Na szczęście bardzo Chilunie pilnujemy i nie damy jej porwać ;)))

Znajdź nas na Facebooku pod hasłem Goldenmajko i obserwuj na bieżąco jak rosną nasze maluchy.

Pozdrawiam

Edyta Gajewska z Goldenmajko FCI

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.